PROMOCJE

PORADNIA chirurgii naczyniowej W ŁODZI

Nasi chirurdzy naczyniowi

Dr n. med. Marek Kotala


Specjalista do spraw chirurgii naczyniowej

Czytaj o lekarzu

Dr n. med Marek Kotala jest specjalistą chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej. Zajmuje się leczeniem niewydolności żylnej (operacje żylaków tradycyjnie i laser EVLT), skleroterapią pajączków, leczeniem owrzodzeń, diagnostyką i leczenie miażdżycy tętnic. Wykonuje zabiegi endowaskularne, operacje udrożnienia tętnic szyjnych, operacje tętniaków aorty brzusznej i przepuklin brzusznych. Dr n. med Marek Kotala ukończył Akademię Medyczną w 1995 roku. W 2001 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Równolegle specjalizował się z zakresu chirurgii uzyskując tytuł specjalisty w 2011 roku. Następnie w 2013 roku zdał egzamin specjalizacyjny z zakresu chirurgii naczyniowej.  Dr n. med Marek Kotala posiada duże doświadczenie w pracy klinicznej i naukowej. Od wielu lat pracuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej - Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi. Ponadto jest  kierownikiem Specjalistycznych Poradni Przyszpitalnych Szpitala im. M. Pirogowa. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Jest także autorem, bądź współautorem wielu publikacji i streszczeń zjazdowych oraz rozdziałów podręczników dotyczących chirurgii naczyniowej. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach.Dr n. med. Andrzej Papiewski


chirurg naczyniowy, angiolog

Czytaj o lekarzu

Dr n. med. Andrzej Papiewski jest specjalistą chirurgiem i angiologiem z wieloletnim doświadczeniem. Tytuł lekarza uzyskał w1975 roku w AM w Łodzi, 8 lat później został specjalistą w zakresie chirurgii, rok później obronił tytuł doktora nauk medycznych, a w 2003 roku został specjalistą angiologiem. Wciąż poszerza wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju konferencjach i sympozjach.

Pan doktor należy do wielu towarzystw naukowych, m.in. do Towarzystwa Angiologicznego, Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, Towarzystwa Leczenia Ran, Towarzystwa Flebologicznego.


Chirurgia naczyniowa

Chirurgia naczyniowa – dział medycyny, który zajmuje się leczeniem operacyjnym chorób naczyń krwionośnych i chłonnych.

Wieloletnie doświadczenie lekarzy zapewnia opiekę dla pacjenta na wysokim poziomie. W zależności od rodzaju choroby i jej stopnia zaawansowania stosujemy różne metody leczenia.

Partnerzy