PROMOCJE

PORADNIA internistyczna W ŁODZI

Nasi interniści

Lek. med. Krystyna Lenartowicz-Korczak


Specjalista chrób wewnętrznych, Laryngolog

Czytaj o lekarzu

Lek. med. Krystyna Lenartowicz-Korczak jest specjalistę chorób wewnętrznych i laryngologiem, z wieloletnim doświadczeniem. Od lat pracuje w Miejskiej Przychodni BATORY (dawniej Chrobrego ) w Łodzi. Biorąc udział w wielu konferencjach i kursach, poszerza stale swoją wiedzę.

Krystyna Lenartowicz-Korczak związana jest z pracą lekarza od ponad 34 lat. Ukończyła w 1981 Akademię Medyczną w Łodzi. Specjalizuje się w Laryngologii. Od lat pracuje nieprzerwalnie i sumiennie w zawodzie. Od 30 lat pracuje w podstawowej opiece zdrowotnej. Doświadczenie w zawodzie lekarza zdobyła zaczynają od pracy w Szpital im. Pirogowa gdzie ukończyła specjalizację z Laryngologii. Równolegle rozpoczęła pracę, jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej ZOZ Łódź Widzew, gdzie od ponad 30 lat, spotkała się z szeregiem przeróżnych przypadków medycznych. Od 1992 pracowała spółdzielniach lekarzy specjalistów jako lekarz specjalista – Laryngolog. Potrafi celnie zdiagnozować chorobę, oraz dobrać odpowiednie i skuteczne metody leczenia. Nie zapominając o umiejętnym, indywidualnym i empatycznym podejściu do problemów i potrzeb pacjenta

Lek. med. Komorowski Przemysław


Internista, Diabetolog

Czytaj o lekarzu

Specjalizacje: choroby wewnętrzne, diabetologia. Akademia Medyczna ukończona w 1997 roku, w 2001 roku specjalizacja I stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, od 2005r. specjalizacja II stopnia z zakresu chorób wewnętrznych, od 2015r. z zakresu diabetologii. Wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Diabetologii.

Interna

Interna – dziedzina medycyny obejmująca profilaktykę, diagnostykę oraz leczenie chorób wewnętrznych, a także późniejszą rehabilitację i kontrolę stanu zdrowia. Internista / Lekarz ogólny diagnozuje oraz leczy wiele chorób m. In. związanych z układem krążenia, oddechowym, pokarmowym, odpornościowym, moczowym. Internista często jest pierwszą osobą podczas leczenia przewlekłych chorób takich jak:

  • miażdżyca
  • cukrzyca
  • choroby serca
  • astma
  • gruźlica
  • choroby tarczycy
  • nowotwory
  • osteoporoza
  • obrzęki

W celu ustalenia dalszego leczenia, Lekarz Internista może skierować na dodatkowe badania m.in. krwi, badanie EKG, zdjęcia rentgenowskie, badanie ECHO serca, tomografię komputerową, badanie USG, biopsję, testy wydzielania trzustkowego i żołądkowego.


MelissaMed radzi:

Nasi specjaliści z zakresu medycyny wewnętrznej fachowo doradzą oraz pokierują dalszym leczeniem.

Partnerzy