PROMOCJE

PORADNIA medycyny estetycznej W ŁODZI

Nasi lekarze medycyny estetycznej

Dr n.med. Magdalena Lassota Falczewska


Specjalista Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej

Czytaj o lekarzu

Dr n. med Magdalena Lassota-Falczewska jest lekarzem z kilkunastoletnim stażem, specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat była związana z Kliniką Dermatologii WAM w Łodzi (obecnie Klinika Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi). Obroniła pracę doktorską ,której temat był ściśle związany z zastosowaniem terapii fotodynamicznej (PDT) w leczeniu pacjentów ze stanami przednowotworowymi i nieczerniakowymi nowotworami skóry. Ukończyła liczne specjalistyczne kursy z zakresu medycyny estetycznej, odbyła szkolenie związane z metodą selektywnej mikrofototerapii punktowej do leczenia bielactwa nabytego i łuszczycy w Ratok®derm Medical Dermatological Centre of Milan.Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności z zakresu najnowszych technik zabiegowych. Prowadzi kursy szkoleniowe dla lekarzy z całej Polski z zakresu technik elektrochirurgicznych i terapii skojarzonych mających na celu ogólną poprawę stanu skóry.

dr n. med. Marcin Repetowski


lekarz medycyny estetycznej, Laryngolog

Czytaj o lekarzu

Dr n. med. Marcin Repetowski jest laryngologiem, lekarzem medycyny estetycznej, chirurgiem głowy i szyi i fizjoterapeutą.

Ukończył wydział wojskowo-lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 2000 roku, a następnie wydział fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2005 roku. Następnie uzyskał specjalizację z otolaryngologii. Oprócz działalności klinicznej poświęcił swój czas również na działalność naukową. Tytuł doktora nauk medycznych obronił w 2006 roku.

Dr n. med. Marcin Repetowski posiada duże doświadczenie w pracy klinicznej. Przez wiele lat pracował w Wojskowym Instytucie Higieny i Epidemiologii w Warszawie w Zakładzie Farmakologii i Toksykologii, potem był adiunktem w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej w Łodzi, a następnie pracował na Oddziale Laryngologii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M.Kopernika w Łodzi.

Jest członkiem Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy. Jest również autorem, bądź współautorem wielu publikacji i streszczeń zjazdowych. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach.

Wykonuje zabiegi podstawowe i zaawansowane z zakresu: chirurgii plastycznej i laryngologicznej, medycyny estetycznej, laryngologii i chirurgii twarzy. W swojej praktyce stosuje najnowsze i najlepsze rozwiązania medyczne, dokłada wszelkich możliwych starań, aby Pacjentom zapewnić najwyższy komfort, efekty zabiegowe i bezpieczeństwo. W trosce o Pacjentów dba nie tylko o efekt estetyczny i zdrowotny, lecz także o zrealizowanie życzeń Pacjentów w sposób maksymalnie bezpieczny i jak najmniej inwazyjny. Gwarantuje, że każdy zabieg, konsultację, czy operację wykonuję z zachowaniem najwyższych standardów i bezpieczeństwa.

Lek. med. Renata Kedzia-Bierut


Chirurg, Chirurg-proktolog, Lekarz Medycyny Estetycznej

Czytaj o lekarzu

Lek. med. Renata Kędzia Berut jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończyła w roku 2001. Swoje umiejętności w dziedzinie chirurgii rozwijała, w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej pod kierownictwem prof. Adama Dzikiego, gdzie nadal pracuje. W roku 2010 zdała egzamin specjalizacyjny z chirurgii ogólnej. Nieustająco poszerza wiedzę naukową, doskonali umiejętności i stale rozwija się zawodowo.

Zdobyte doświadczenie chirurgiczne, precyzja, dokładność, umiejętności manualne, znajomość potrzeb i psychiki pacjentów stanowią doskonałą bazę do drugiej dziedziny jej działalności, jaką jest medycyna estetyczna.

Oddana pacjentom. Jako kobieta potrafi docenić jaką szansą są profesjonalnie przeprowadzone zabiegi medycyny estetycznej, poprawiające wygląd i wzmacniające poczucie wartości oraz pewność siebie pacjentek.

Wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego oraz mezoterapię igłową.

Połączenie kobiecej wrażliwości z chirurgicznym profesjonalizmem jest atutem, który doceniają pacjentki, które jej zaufały.

Medycyna estetyczna


Medycyna estetyczna to dział medycyny zajmujący się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania zapobiegawcze, zorientowane w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry, w kolejnym etapie natomiast rekonstrukcyjne, mające odtworzyć stan sprzed tego procesu. Medycyna estetyczna obejmuje procedury, których stosowanie jest prawnie dopuszczalne wyłącznie przez lekarzy. Procedury te to głównie ordynacja leków wydawanych z przepisu lekarza (np. retinoidy) oraz zabiegi nieinwazyjne lub o niewielkim stopniu inwazyjności. Wyłącznym lub nadrzędnym celem tych działań jest poprawa fizycznej atrakcyjności pacjenta.

Partnerzy