PORADNIA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W ŁODZI

Medycyna estetyczna Łódź 2018-01-25T14:51:40+00:00

f

Dr n.med. Magdalena Lassota Falczewska

Specjalista Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej

Zapisz się

Dr n. med Magdalena Lassota-Falczewska

Dr n. med Magdalena Lassota-Falczewska jest lekarzem z kilkunastoletnim stażem, specjalistą z zakresu dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat była związana z Kliniką Dermatologii WAM w Łodzi (obecnie Klinika Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi). Obroniła pracę doktorską ,której temat był ściśle związany z zastosowaniem terapii fotodynamicznej (PDT) w leczeniu pacjentów ze stanami przednowotworowymi i nieczerniakowymi nowotworami skóry. Ukończyła liczne specjalistyczne kursy z zakresu medycyny estetycznej, odbyła szkolenie związane z metodą selektywnej mikrofototerapii punktowej do leczenia bielactwa nabytego i łuszczycy w Ratok®derm Medical Dermatological Centre of Milan.Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności z zakresu najnowszych technik zabiegowych. Prowadzi kursy szkoleniowe dla lekarzy z całej Polski z zakresu technik elektrochirurgicznych i terapii skojarzonych mających na celu ogólną poprawę stanu skóry.

dr n. med. Marcin Repetowski

lekarz medycyny estetycznej, Laryngolog

Zapisz się

dr n. med. Marcin Repetowski

Dr n. med. Marcin Repetowski jest laryngologiem, lekarzem medycyny estetycznej, chirurgiem głowy i szyi i fizjoterapeutą.

Ukończył wydział wojskowo-lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 2000 roku, a następnie wydział fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2005 roku. Następnie uzyskał specjalizację z otolaryngologii. Oprócz działalności klinicznej poświęcił swój czas również na działalność naukową. Tytuł doktora nauk medycznych obronił w 2006 roku.

Dr n. med. Marcin Repetowski posiada duże doświadczenie w pracy klinicznej. Przez wiele lat pracował w Wojskowym Instytucie Higieny i Epidemiologii w Warszawie w Zakładzie Farmakologii i Toksykologii, potem był adiunktem w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej w Łodzi, a następnie pracował na Oddziale Laryngologii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M.Kopernika w Łodzi.

Jest członkiem Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy. Jest również autorem, bądź współautorem wielu publikacji i streszczeń zjazdowych. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach.

Wykonuje zabiegi podstawowe i zaawansowane z zakresu: chirurgii plastycznej i laryngologicznej, medycyny estetycznej, laryngologii i chirurgii twarzy. W swojej praktyce stosuje najnowsze i najlepsze rozwiązania medyczne, dokłada wszelkich możliwych starań, aby Pacjentom zapewnić najwyższy komfort, efekty zabiegowe i bezpieczeństwo. W trosce o Pacjentów dba nie tylko o efekt estetyczny i zdrowotny, lecz także o zrealizowanie życzeń Pacjentów w sposób maksymalnie bezpieczny i jak najmniej inwazyjny. Gwarantuje, że każdy zabieg, konsultację, czy operację wykonuję z zachowaniem najwyższych standardów i bezpieczeństwa.

Lek. med. Renata Kedzia-Bierut

Chirurg, Chirurg-proktolog, Lekarz Medycyny Estetycznej

Zapisz się

Lek. med. Renata Kedzia-Bierut

Lek. med. Renata Kędzia Berut jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończyła w roku 2001. Swoje umiejętności w dziedzinie chirurgii rozwijała, w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej pod kierownictwem prof. Adama Dzikiego, gdzie nadal pracuje. W roku 2010 zdała egzamin specjalizacyjny z chirurgii ogólnej. Nieustająco poszerza wiedzę naukową, doskonali umiejętności i stale rozwija się zawodowo.

Zdobyte doświadczenie chirurgiczne, precyzja, dokładność, umiejętności manualne, znajomość potrzeb i psychiki pacjentów stanowią doskonałą bazę do drugiej dziedziny jej działalności, jaką jest medycyna estetyczna.

Oddana pacjentom. Jako kobieta potrafi docenić jaką szansą są profesjonalnie przeprowadzone zabiegi medycyny estetycznej, poprawiające wygląd i wzmacniające poczucie wartości oraz pewność siebie pacjentek.

Wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego oraz mezoterapię igłową.

Połączenie kobiecej wrażliwości z chirurgicznym profesjonalizmem jest atutem, który doceniają pacjentki, które jej zaufały.

Dr n. med. Andrzej Malara

Neurolog, Lekarz Medycyny Estetycznej

Zapisz się

Dr n. med. Andrzej Malara

Lek. Adam Rakowski

Lekarz medycyny estetycznej, Lekarz rodzinny

Zapisz się

Lek. Adam Rakowski

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to dział medycyny zajmujący się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania zapobiegawcze, zorientowane w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry, w kolejnym etapie natomiast rekonstrukcyjne, mające odtworzyć stan sprzed tego procesu. Medycyna estetyczna obejmuje procedury, których stosowanie jest prawnie dopuszczalne wyłącznie przez lekarzy. Procedury te to głównie ordynacja leków wydawanych z przepisu lekarza (np. retinoidy) oraz zabiegi nieinwazyjne lub o niewielkim stopniu inwazyjności. Wyłącznym lub nadrzędnym celem tych działań jest poprawa fizycznej atrakcyjności pacjenta.