PROMOCJE

PORADNIA nefrologiczna W ŁODZI

Nasi nefrolodzy

Dr n. med Agnieszka Makówka


Internista, Nefrolog, Transplantolog

Czytaj o lekarzu

Dr n. med Agnieszka Makówka - lekarz specjalista chorób wewnętrznych, nefrologii i transplantologii klinicznej. Od 15 lat pracuje w Klinice Nefrologii, Hipertensjologii i Transplantologii Nerek Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuje również w przyklinicznej Poradni Nefrologicznej oraz Poradni po Przeszczepie Nerki. W 1994 r ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. W 2003 uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, w 2006 r. zakończyła specjalizację z nefrologii, a w 2010 r specjalizację z transplantologii klinicznej. W roku 2006 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego i Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach. Od wielu lat zajmuje się leczeniem pacjentów z chorobami nerek. Posiada również doświadczenie w leczeniu chorych dializowanych, zarówno otrzewnowo, jak i hemodializzowanych. Zajmuje się także kwalifikacją pacjentów do przeszczepu nerki oraz leczeniem po przeszczepieniu nerki.

Dr n. med Dominik Łacina


Nefrolog

Czytaj o lekarzu

Dominik Łacina - lekarz specjalista chorób wewnętrznych i nefrologii.
Akademię Medyczną ukończył w roku 2001.
Od wielu lat pracuje w Klinice Nefrologii, Hipertensjologii i Transplantologii Nerek Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, obecnie w Oddziale Nefrologii USK nr1 im. N Barlickiego w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego.
Zajmuje się leczeniem pacjentów z chorobami nerek, po przeszczepie oraz dializowanymi otrzewnowo i hemodializowanymi.

Nefrologia

Nefrologia to nauka medycyny skupiająca się na budowie, funkcjonowaniu i leczeniu chorób nerek. Różni się ona od urologii tym że, z założenia ma leczyć nieinwazyjnie.

Kiedy warto pójść do nefrologa?

Gdy tylko zauważymy u siebie objawy przewlekłych lub nawracających problemów z układem moczowym wliczając w to nerki, natychmiast powinnyśmy udać się z wizytą u specjalisty i nie próbować leczyć się domowymi sposobami.

Partnerzy