PROMOCJE

PORADNIA ortopedyczna W ŁODZI

Nasi ortopedzi

Dr n. med Grzegorz Kubiak


Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Czytaj o lekarzu

Specjalizacje: choroby i urazy kolan, barku oraz ręki, choroby zwyrodnieniowej stawów, choroby przeciążeniowych narządu ruchu, urazy sportowe oraz urazy kostno-stawowe osteoporoza, bóle kręgosłupa, leczenie operacyjne (artroskopia, chirurgia ręki, zabiegi ambulatoryjne)

Doświadczony specjalista ortopeda, traumatolog, związany z diagnostyką, leczeniem urazów i chorób narządów ruchu. Doktor nauk medycznych, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej, autor wielu publikacji naukowych.

Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badań USG narządu ruchu poświadczone odbyciem licznych kursów zagranicznych oraz krajowych z medycyny sportowej, ortopedii i rehabilitacji.

Dr n. med Grzegorz Kubiak pracuje w Klinice Artroskopii, Chirurgii Małoinwazyjnej i Traumatologii Sportowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi;

Lek. med Jarosław Woźniak


Chirurg, Ortopeda - traumatolog

Czytaj o lekarzu

Lek. med Jarosław Woźniak jest specjalistą chirurgiem ortopedą – traumatologiem. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządów ruchu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach. Lek. med Jarosław Woźniak pracuje w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w III Szpitalu Miejskim w Łodzi im. Jonshera w Łodzi, gdzie wykonuje zabiegi operacyjne oraz NZOZ Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny.

Lek med. Jan Bielicki


Ortopeda

Czytaj o lekarzu

Lek med. Jan Bielicki jest bardzo doświadczonym ortopedą.

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Łódzkiej Akademii Medycznej. Specjalizację w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii uzyskał w roku 2009. W roku 2010 ukończył na Politechnice Łódzkiej Studia Podyplomowe „Zarządzanie Służbą Zdrowia i Elementy Techniki Medycznej” z wynikiem bardzo dobrym.

W roku 2001 ukończył Szkołę Podchorążych Rezerwy, gdzie pełnił funkcję Zastępcy Dowódcy Plutonu.

W latach 2005-2005 był lekarzem klubowym sekcji piłkarskiej ŁKS.

Doświadczenie operacyjne zdobywał w Miejskim Centrum Medycznym im. Karola Jonshera w Łodzi i w Medical Magnus Clinic.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Mięśni, Ścięgien i Więzadeł.

Sukcesywnie doskonali swoje umiejętności praktyczne. Uczestniczył w licznych stażach w kraju i za granicą. Posiada liczne certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, w zakresie Ultrasonografii Układu Ruchu.

Na co dzień zajmuje się leczeniem urazów, ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych oraz leczeniem choroby zwyrodnieniowej stawów.

Główne zainteresowania naukowe to leczenie operacyjne ścięgna Achillesa, po uszkodzeniu urazowym, oraz leczenie tendinopatii ścięgna Achillesa.

Lek med. Jarosław Madej


Ortopeda

Czytaj o lekarzu

Ortopedia

Ortopedia – dziedziny medycyny obejmująca diagnostykę oraz leczenie urazów i chorób narządu ruchu – szkieletu, mięśni nerwów, naczyń, układu więzadłowo – stawowego.
Kontuzje ortopedyczne są najczęściej zmorą sportowców, atletów, osób aktywnych fizycznie, które ze względu na rodzaj wykonywanego sportu narażone są na częste urazy. Jednak i na co dzień podczas wykonywania prac domowych, spacerów możemy narazić się na dokuczliwe kontuzje.

Najczęściej występujące urazy dotyczą:

  • uszkodzenia więzadeł
  • nadciągnięcia ścięgien
  • stłuczenia
  • zwichnięcia stawu biodrowego
  • skręcenia, zwichnięcia kostki


MelissaMed radzi:

Dopadła Cię kontuzja? Nasi specjaliści fachowo pokierują Twoim leczeniem i rehabilitacją.

Partnerzy