PROMOCJE

PORADNIA ortopedyczna W ŁODZI

Nasi ortopedzi

Dr n. med Grzegorz Kubiak


Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Czytaj o lekarzu

Dr n. med Grzegorz Kubiak jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu z doświadczeniem w chirurgii urazowo-ortopedycznej. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządów ruchu. Szczególnie zainteresowany urazami sportowymi, leczeniem chorób i urazów kolan, barków, ręki, choroby zwyrodnieniowej oraz chorób przeciążeniowych i osteoporozy. Wykonuje zabiegi operacyjne (artroskopia, chirurgia ręki, zabiegi ambulatoryjne).

Posiada stopień doktora nauk medycznych – tematem jego przewodu doktorskiego było leczenie uszkodzeń łąkotek. Jest także autorem wielu prac naukowych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.

Odbył liczne kursy krajowe i zagraniczne z ortopedii, medycyny sportowej i rehabilitacji.

Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badań USG narządu ruchu.

Dr n. med Grzegorz Kubiak pracuje w Klinice Artroskopii, Chirurgii Małoinwazyjnej i Traumatologii Sportowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi.

Szczególnym zainteresowaniem doktora jest leczenie: urazów kolan, barku, stawu skokowego oraz ręki, uszkodzeń łąkotkek i chrząstki stawowej, zespołu cieśni nadgarstka, palcy trzaskających, uszkodzeń ścięgien, urazów sportowych oraz urazów kostno-stawowych (skręcenia, złamania, zwichnięcia, uszkodzenia ścięgien, więzadeł oraz mięśni itp.), uszkodzeń pierścienia rotatorów, niestabilności stawu ramiennego, zespołów przeciążeniowych i urazów, choroby zwyrodnieniowej stawów, osteoporozy i wady postawy.


Zabiegi i operacje przeprowadzane w oddziałach szpitalnych:

Artroskopia stawu kolanowego- rekonstrukcje więzadeł, leczenie uszkodzeń łąkotek, rzepki, chrząstki stawowej itp.

Chirurgia ręki, rekonstrukcje ścięgien, operacje zespołu cieśni nadgarstka, palców trzaskających itp.

Artroskopia barku, biodra, stawu skokowego- szycie obrąbka, rekonstrukcja rotatorów.

Lek. med Jarosław Woźniak


Chirurg, Ortopeda - traumatolog

Czytaj o lekarzu

Lek. med Jarosław Woźniak jest specjalistą chirurgiem ortopedą – traumatologiem. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządów ruchu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach. Lek. med Jarosław Woźniak pracuje w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w III Szpitalu Miejskim w Łodzi im. Jonshera w Łodzi, gdzie wykonuje zabiegi operacyjne oraz NZOZ Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny.

Lek med. Jarosław Madej


Ortopeda

Czytaj o lekarzu

Lek. med. Jarosław Madej jest jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu z wieloletnim doświadczeniem. Ukończył Akademię Medyczną w Łodzi w 1994 roku. W roku 1997 uzyskał specjalizację I stopnia, a następnie w 2005 roku II stopnia z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Od 2010 roku jest lekarzem Piłkarskiej Reprezentacji Polski. Posiada Licencję lekarską Polskiego Związku Piłki Nożnej. Był członkiem sztabu szkoleniowego Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy U-17 (Słowenia 2012). Z zespołem tym zdobył brązowy medal – był to pierwszy sukces naszej kadry narodowej odniesiony w piłce nożnej od ponad dziesięciu lat.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach.

Doktor zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządów ruchu. Szczególnie zainteresowany leczeniem urazów sportowych i leczeniem choroby zwyrodnieniowej stawów. Podaje leki dostawowo.

Lek. med. Jarosław Madej to wybitny specjalista, bardzo zaangażowany w leczenie pacjenta. Ponadto to lekarz miły, uśmiechnięty, pełen nienagannych manier.

Dr n. med Rafał Kęska


Ortopeda

Czytaj o lekarzu

Dr n. med. Rafał Kęska specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu, absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Pracuje w Klinice Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej Centrum Kliniczno-Dydaktyczne (CSK ) Centralnego Szpitala Klinicznego (CKD) Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251. Wcześniej pracował w Wojewódzkim Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Narządu Ruchu im. Z. Radlińskiego w Łodzi i Oddziałe Klinicznym Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Artroskopowej Stawu Kolanowego w Łodz przy ul. Drewnowska 75.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii.

Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach.

Zajmuje się ortopedią oraz traumatologią sportową, jak również wykonuje USG narządu ruchu, w tym badanie bioderek dziecięcych.

Ortopedia

Ortopedia – dziedziny medycyny obejmująca diagnostykę oraz leczenie urazów i chorób narządu ruchu – szkieletu, mięśni nerwów, naczyń, układu więzadłowo – stawowego.
Kontuzje ortopedyczne są najczęściej zmorą sportowców, atletów, osób aktywnych fizycznie, które ze względu na rodzaj wykonywanego sportu narażone są na częste urazy. Jednak i na co dzień podczas wykonywania prac domowych, spacerów możemy narazić się na dokuczliwe kontuzje.

Najczęściej występujące urazy dotyczą:

  • uszkodzenia więzadeł
  • nadciągnięcia ścięgien
  • stłuczenia
  • zwichnięcia stawu biodrowego
  • skręcenia, zwichnięcia kostki


MelissaMed radzi:

Dopadła Cię kontuzja? Nasi specjaliści fachowo pokierują Twoim leczeniem i rehabilitacją.

Partnerzy