2023-10-01T10:48:21+02:00
Dr n. med. Andrzej Malara

Anestezjolog
intensywna terapia

Zapisz się
Opłać wizytę online Opłać wizytę online

Lek. med. Anna Kociszewska – Bald

Uniwersytet Medyczny w Łodzi ukończyła w 2008 roku. Posiada specjalizację w anestezjologii i intensywnej terapii oraz ponad 13 letnie doświadczenie w leczeniu bólu przewlekłego. Szkolenie specjalizacyjne realizowała w Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. Każdego dnia miała okazję znieczulać pacjentów do zabiegów operacyjnych z zakresu: chirurgii ogólnej, onkologicznej, urologii, ginekologii, laryngologii, neurochirurgii, chirurgii urazowej i ortopedii.
Zdobyte doświadczenie wykorzystuje dziś, lecząc ból u osób cierpiących z powodu chorób przewlekłych i onkologicznych w Poradni Leczenia Bólu
Od 2017 pracuję w Stowarzyszeniu Hospicjum Łódzkie gdzie na co dzień styka się z najdotkliwszym z rodzajów bólu-bólem w chorobie nowotworowej.
W codziennej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny. Opierając leczenie o środki farmakologiczne, ale również techniki interwencyjne. Nieustannie doszkala się oraz podnosi swoje kwalifikacje, a zadowolenie swoich pacjentów motywuje ją do dalszego rozwijania mojej pasji, jaka niewątpliwie jest leczenie bólu.
Potrzeba pacjenta jest dla mnie najważniejsza. Dlatego zawsze indywidualnie dobiera leczenie uwzględniając współistniejące schorzenia, interakcje pomiędzy przyjmowanymi już lekami oraz preferencje pacjenta.