2024-03-12T08:11:47+01:00
Lek. med. Paweł Jałmużna

 Chirurg ogólny, chirurg proktolog.

Zapisz się

Dr n. med. Bartłomiej Jędrzejczak

Jest lekarzem specjalistą w dziedzinie chirurgia ogólna. W 2013r. został absolwentem Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2014r. pracuje w Oddziale Chirurgicznym z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej PCZ w Brzezinach. W swojej codziennej pracy zajmuje się leczeniem pacjentów z chorobami z zakresu chirurgii ogólnej, kolorektalnej (jelita grubego) oraz proktologii.

Uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej pt. “Analiza czynników rokowniczych u chorych operowanych z powodu raka jelita grubego w I i II stopniu zaawansowania klinicznego” napisanej w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej UM w Łodzi.

Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem: – przepuklin brzusznych – kamicy pęcherzyka żółciowego – nowotworów jelita grubego (rak jelita grubego) – choroby uchyłkowej jelita grubego – chorób proktologicznych (żylaki odbytu, szczelina odbytu, przetoki odbytu). Na konsultację prosi o zabranie dotychczasowej dokumentacji medycznej w tym badań obrazowych, badań laboratoryjnych oraz wykazu stosowanych leków.

2024-04-11T17:38:11+02:00
Lek. med. Paweł Jałmużna

Chirurg ogólny,
Chirurg proktolog,
Chirurg endokrynolog

Zapisz się

Dr n. med. Rafał Wichman

W roku 1994 ukończył studia na kierunku lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. W roku 1997 uzyskał tytuł specjalisty I stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej, a w roku 2001 tytuł specjalisty II stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej. W 2003 roku obronił pracę doktorską dotyczącą zabiegów mikrochirurgicznych w operacjach naprawy nerwów krtaniowych po operacjach tarczycy.

Po zakończeniu studiów przez 20 lat pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Naczyniowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, od 3 lat pracuję w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od ponad 20 lat zajmuję się leczeniem:

 • chorób tarczycy (w tym guzków tarczycy łagodnych i podejrzanych o nowotwór);
 • zapalenia tarczycy w tym choroby Hashimoto;
 • nadczynności i niedoczynności tarczycy, przepuklin brzusznych;
 • chorób pęcherzyka żółciowego;
 • żylaków kończyn dolnych i odbytu;
 • chorób jelit i wszelkich schorzeń proktologicznych (świąd odbytu, guzki krwawnicze, przetoki odbytnicze, ropnie odbytnicze, torbiele włosowe itp.)

W codziennej praktyce zajmuje się również usuwaniem wszelkich zmian skórnych oraz zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, zabiegami z zakresu podologii: wrastające paznokcie, plastyka wałów paznokciowych, modzele, odciski, zmiany skórne stóp

Posiada certyfikat uprawniający do wykonywania zawodu lekarza na terenie Wielkiej Brytanii wydawany przez brytyjski „General Medical Council”. Udziela konsultacji medycznych w języku polskim i angielskim.

2022-08-24T21:10:08+02:00
Dr n. med. Izabela Frieske

Chirurg, prokotolog

Opłać wizytę online
Zapisz się

Dr n. med. Ewa Langner

Absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej, specjalista I-go i II-go stopnia chirurgii ogólnej. Do 2015 roku była adiunktem w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej w Łodzi. Od 2015 roku pracuje w Oddziale Ogólnej Chirurgii i Pododdziale Proktologii w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Współorganizatorska i wykładowca wielu proktologicznych sympozjów krajowych i zagranicznych. Odbyła szkolenia w zakresie chirurgii endoskopowej i proktologii w Anglii i Niemczech. Laureatka nagrody im. prof. Stefanowskiego za najlepszą rozprawę doktorską. Oferuje pełen zakres diagnostyki schorzeń jelita grubego, odbytnicy i odbytu.

Chirurgia Łódź poradnia

Chirurgia – proktologia

Chirurg proktolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób jelita grubego, odbytnicy i odbytu. Objawy tych chorób są często bardzo uciążliwe i długotrwałe, z dużą tendencją do nawrotów. Z drugiej strony lokalizacja zmian bardzo często powstrzymuje pacjenta przed wizytą u lekarza, co skutkuje znacznym dyskomfortem w życiu codziennym. Szerokie możliwości diagnostyczne (m.in. rektoskopia) dostępne w naszym Centrum umożliwiają dokładną ocenę zaawansowania choroby, a konsultacja doświadczonego lekarza chirurga proktologa pozwala na wybór odpowiedniej metody leczenia.
Poradnia proktologiczna zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem:

 • nowotworów odbytu i odbytnicy
 • żylaków odbytu i odbytnicy (hemoroidów)
 • krwawień i świądu
 • przetok okołoodbytniczych i szczelin odbytu
 • ropni okolicy odbytuodbytu
 • ropni okolicy odbytu