2022-12-08T11:37:10+01:00
Dr n. med. Izabela Frieske

Chirurg ogólny, Proktolog
dorośli, dzieci od 16 r. ż.

Dr n. med. Ewa Łubowska-Pająk

Starszy Asystent Oddziału Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej Szpitala w Brzezinach. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2008). Doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii ogólnej (2017).
W Szpitalu w Brzezinach wykonuje się wszystkie operacje w obrębie jamy brzusznej i przestrzeni zaotrzewnowej (między innymi związane z chorobami pęcherzyka żółciowego, przepukliną), operacje układu żylnego (żylaki kończyn dolnych) oraz operacje onkologiczne z powodu nowotworów przewodu pokarmowego i tkanek miękkich.

2022-08-24T21:10:08+02:00
Dr n. med. Izabela Frieske

Chirurg, prokotolog

Opłać wizytę online

Dr n. med. Ewa Langner

Absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej, specjalista I-go i II-go stopnia chirurgii ogólnej. Do 2015 roku była adiunktem w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej w Łodzi. Od 2015 roku pracuje w Oddziale Ogólnej Chirurgii i Pododdziale Proktologii w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Współorganizatorska i wykładowca wielu proktologicznych sympozjów krajowych i zagranicznych. Odbyła szkolenia w zakresie chirurgii endoskopowej i proktologii w Anglii i Niemczech. Laureatka nagrody im. prof. Stefanowskiego za najlepszą rozprawę doktorską. Oferuje pełen zakres diagnostyki schorzeń jelita grubego, odbytnicy i odbytu.

2020-05-12T14:49:41+02:00
Dr n. med. Marcin Tchórzewski

Chirurg proktolog

Dr n. med. Marcin Tchórzewski

Dr n. med. Marcin Tchórzewski jest specjalistą w dziedzinie chirurgii oraz proktologii. Obecnie pracuje na stanowisku ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Proktologii Szpitala Solec w Warszawie oraz w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej,Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM – CSW.

Posiada wieloletnią praktykę zawodową, podczas której zyskał cenne doświadczenie, wiedzę i umiejętności w zakresie chirurgii i proktologii. W 1992 roku ukończył AM w Łodzi, a następnie uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii (I stopnia od 1997 i II stopnia od 2001 roku) oraz tytuł doktora nauk medycznych w 1999 roku.

Dr n. med. Marcin Tchórzewski specjalizuje się w chorobach odbytu, odbytnicy, jelita grubego i chorobach zapalnych jelit.
Swoim pacjentom oferuje pełen zakres leczenia i diagnostyki chorób odbytu, odbytnicy i jelita grubego, operacje hemoroidów, operacje przetok odbytu, operacje plastyczne odbytu, operacje kolonoskopowe, endoskopowe jelita grubego, pęcherzyka żółciowego, wyrostka robaczkowego i przepuklin, a także operacje łagodnych i złośliwych guzów jelita grubego. Ambulatoryjnie wykonuje drobne zabiegi z zakresu chirurgii i protologii: rektoskopia, leczenie żylaków sposobem Barrona (gumkowanie), ewaluacje zakrzepu, wycięcie fałd brzeżnych.
Jego pacjenci cenią go za profesjonalizm, życzliwość i indywidualne podejście do każdego problemu, trafność stawianych diagnoz, a ponadto za to, że jest dobrym oraz cierpliwym słuchaczem i z dokładnością tłumaczy pacjentom, na czym polega ich problem oraz jak będzie przebiegało leczenie.

Chirurgia Łódź poradnia

Chirurgia – proktologia

Chirurg proktolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób jelita grubego, odbytnicy i odbytu. Objawy tych chorób są często bardzo uciążliwe i długotrwałe, z dużą tendencją do nawrotów. Z drugiej strony lokalizacja zmian bardzo często powstrzymuje pacjenta przed wizytą u lekarza, co skutkuje znacznym dyskomfortem w życiu codziennym. Szerokie możliwości diagnostyczne (m.in. rektoskopia) dostępne w naszym Centrum umożliwiają dokładną ocenę zaawansowania choroby, a konsultacja doświadczonego lekarza chirurga proktologa pozwala na wybór odpowiedniej metody leczenia.
Poradnia proktologiczna zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem:

  • nowotworów odbytu i odbytnicy
  • żylaków odbytu i odbytnicy (hemoroidów)
  • krwawień i świądu
  • przetok okołoodbytniczych i szczelin odbytu
  • ropni okolicy odbytuodbytu
  • ropni okolicy odbytu