Project Description

Lek. med. Paweł Jałmużna

Gastrolog

Opłać wizytę online

Dr n. med. Grażyna Kulig

Jest specjalistą z zakresu chorób wewnętrznych i gastroenterologii.

Od 7 lat pracuje w Centrum Leczenia Żywieniowego przy szpitalu im. M. Pirogowa w Łodzi, gdzie zajmuje się pacjentami z ostrą i przewlekłą niewydolnością przewodu pokarmowego.

W ramach Poradni Gastroenterologicznej i Pracowni Endoskopowej przy szpitalu im Pirogowa w Łodzi wykonuje badania endoskopowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

Ma 18-letnie doświadczenie jako główny badacz i współbadacz w wielu badaniach klinicznych II, III i IV fazy we wskazaniach: zespół krótkiego jelita, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Leśniowskiego-Crohn’a, gastropareza, obwodowa choroba naczyniowa.

Jest autorem wielu publikacji o tematyce gastroenterologicznej i żywieniowej.

Jest wieloletnim wykładowcą akademickim, m.in. prowadziła zajęcia m.in. ze studentami Wydziału Lekarskiego, studentami Dietetyki Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, obecnie w ramach szkoleń z medycyny estetycznej w warszawskiej Ollie prowadzi kurs dla lekarzy z zakresu wlewów dożylnych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu, Europejskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego i Metabolizmu.