Project Description

Dr n. med. Izabela Frieske

Ginekolog, położnik

Dr n. med. Monika Żyła

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne odbywałam w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii Onkologicznej ICZMP. Aktualnie pracuje w Klinice Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii ICZMP.
Jest autorem i współautorem licznych publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego uprawniający do wykonywania badań ultrasonograficznych. Posiada certyfikat badań prenatalnych Fetal Medicine Foundation. Posiada certyfikat badań kolposkopowych Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki macicy oraz certyfikat badań ultrasonograficznych guzów przydatków – IOTA.
Kompleksowo zajmuje się pacjentkami ciężarnymi – prowadzi ciąże fizjologiczne jak i powikłane. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych oraz poradnictwem antykoncepcyjnym. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i kongresach.
Wykonuje:
– konsultacje ginekologiczne
– konsultacje położnicze – ciąża fizjologiczna i powikłana
– USG ginekologiczne
– USG ciąży
– USG I trymestru wraz z kalkulacją ryzyka
– USG II trymestru
– konsultacje dotyczące antykoncepcji
– pobieranie materiału do badań ginekologicznych
Leczone choroby:
wszelkie schorzenia ginekologiczne, poradnictwo antykoncepcyjne, zaburzenia miesiączkowania, schorzenia okresu okołomenopauzalnego, infekcje narządu rodnego, schorzenia szyjki macicy, nietrzymanie moczu, zaburzenia statyki narządu rodnego, endometrioza, mięśniaki macicy, prowadzenie ciąży fizjologicznej i powikłanej.