Project Description

Lek. med. Eliza Dalecka

Gastrolog, Gastroenterolog

Zapisz się
Opłać wizytę online
Czytaj więcej

Dr n. med. Katarzyna Winter

Dr n. med. Katarzyna Winter jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia ukończyła w 2008 roku z wyróżnieniem. W trakcie trwania studiów była związana z Kliniką Chorób Przewodu Pokarmowego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Norberta Barlickiego w Łodzi, jako studentka indywidualnego toku studiów. Po uzyskaniu dyplomu i odbyciu stażu podyplomowego pozostała, w charakterze starszego asystenta, w Klinice Chorób Przewodu Pokarmowego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. N. Barlickiego w Łodzi. Ukończyła również Studia Doktoranckie ww. klinice.

W 2015 roku ukończyła specjalizację z chorób wewnętrznych i rozpoczęła specjalizację z gastroenterologii. Jest członkiem Polskiego Klubu Trzustkowego, Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego, European Pancreatic Club oraz Polskiego Towarzystwa Profilaktyki Chorób Nowotworowych Przewodu Pokarmowego.

Zainteresowania zawodowe Pani doktor skupiają się wokół diagnostyki i leczenia ostrego i przewlekłego zapalenia trzustki oraz raka tego narządu, jak również chorób dróg żółciowych. Każdego roku uaktualnia swoją wiedzę medyczną i prezentuje swoje prace naukowe na licznych konferencjach gastroenterologicznych krajowych i zagranicznych m.in.: United European Gastroenterology Week, European Pancreatic Club Meeting, Digestive Disease Week.

Jest również autorką publikacji w polskich i zagranicznych czasopismach, jak również autorką rozdziałów książek z zakresu gastroenterologii.

Zwiń opis