Project Description

Lek. med. Paweł Jałmużna

Neurochirurg

Lek. med. Przemysław Kloczkowski

Od ponad 26 lat jestem praktykującym lekarzem neurochirurgiem, z II stopniem specjalizacji. Przez te wszystkie lata dokształcam się, inwestuję czas i środki własne, by móc operować moich pacjentów, według najnowszych osiągnięć neurochirurgii światowej. Oferuję konsultacje w zakresie mojej specjalizacji – neurochirurgii w prywatnych gabinetach lekarskich, w 4 miejscach kraju: Zgierz, Konin, Płock, Jelenia Góra Na życzenie dojeżdżam również do domu pacjenta. Pracuję na co dzień w szpitalu, w Koninie (Wielkopolska).

Przeprowadzam również operacje prywatnie, w szpitalu prywatnym, w Łodzi, w CM Medyceusz. Posiadam własny mikroskop operacyjny szwajcarskiej Firmy LEYKA oraz wysokospecjalistyczne narzędzia do micro- neurochirurgii Medtronic (światowy producent narzędzi chirurgicznych z USA).

SZKOLENIA: Od 18 lat w każdym roku jestem CZŁONKIEM “AEUROPEAN ASOTIATION OF NEUROLOGICAL SURGEONS”, które odbywają się w różnych miejscach: Jerozolima – Izrael, Izmir – Turcja, Amsterdam – Holandia, Bruksela – Belgia, Szwajcaria- Genewa, Zurych, Lozanna, Francja -Lyon Poznawanie i praktyczne ćwiczenia w przeprowadzaniu operacji przy stosowaniu najnowszych technik operacyjnych, osiąganych w neurochirurgii światowej. Szkolenia prowadzone są przez sławy neurochirurgiczne z Europy, Ameryki i Azji. W maju 2019 wybieram się do Toronto (Kanada). W listopadzie do Brukseli (Belgia). Przemysław Kloczkowski